OGŁOSZENIA (V Niedziela Zmartwychwstania)

OGŁOSZENIA NA V NIEDZIELĘ

ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Z racji ostatniej niedzieli miesiąca o godz. 1700 będzie Spotkanie Kół Żywego Różańca oraz modlitwa różańcowa i wymiana tajemnic.
  2. We piątek przypada uroczystość NMP Królowej Polski. U nas Msze Święte będą o godz. 700, 830, 1000 (w tym za Ojczyznę) i 1800. W tym tygodniu kancelaria w środę i piątek będzie nieczynna.
  3. Ks. Proboszcz z parafii Kaczki zaprasza na Uroczystość Odpustową na godz. 1200.
  4. Przypominamy, że już za dwa tygodnie dzieci z klasy III będą przystępować do Pierwszej Komunii Świętej. Będzie się to odbywało w naszym kościele podczas Mszy  Świętej o godz. 1000. Prosimy o zwolnienie miejsc w kościele dla dzieci i rodziny.
  5. Od poniedziałku do czwartku zapraszamy na adorację Pana Jezusa od 1500 do 1800. Wyjątkowo jednak nie będzie takowej adoracji w środę, tj. 01. maja!
  6. Od środy zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe godz. 1730 do kościoła, a także do kapliczek i krzyży. Prosimy także o zwyczajowe przystrojenie kapliczek i krzyży. Msza św. wieczorna będzie się zaczynać bezpośrednio po nabożeństwie majowym, czyli ok 1750. Gdyby ktoś chciał zorganizować nabożeństwo przy swojej kapliczce – prosimy o kontakt z którymś z księży.
  7. Z racji pierwszego czwartku miesiąca zapraszamy na godz. 1700 na Godzinę Świętą.
  8. W pierwszy piątek miesiąca zapisanych chorych odwiedzimy od godz. 1100. Przez cały dzień zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, a od 1700 na dodatkową spowiedź i komunię świętą.
  9. Ponieważ w pierwszy piątek miesiąca przypada Uroczystość NMP Królowej Polski, nabożeństwo wynagradzające będzie po Mszy Świętej o 700.
  10. W sobotę podczas Mszy Świętej o godz. 630 odbędzie się kolejne spotkanie osób, które podjęły duchową adopcję. Zapraszamy czcicieli NMP na Mszę Świętą wynagradzającą na godz. 630 i pierwszosobotnie nabożeństwo. W I sobotę nie ma Mszy Świętej o godz. 700.
  11. W przyszłą niedzielę OSP Turek zaprasza chętnych do honorowego oddania krwi.
  12. Spowiedź dzieci przystępujących do Pierwszej komunii świętej będzie w sobotę 11 i 18 maja od godz. 900 – kancelaria tego dnia będzie czynna od 1000 do 1100.
  13. Dziękujemy za ofiary na wsparcie i funkcjonowanie parafii w tym tygodniu: z ul. Matejki, Kolskiej Szosy, Kączkowskiego, Kościuszki i Cisewa. Bóg zapłać.
  14. Do wieczności w ostatnim czasie odeszli ŚP. Eugenia ZIELIŃSKA, Janina SKOTAREK, Julian PYSZYŃSKI, Halina TAŁAJ. Polecajmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu.

Pobierz pliki